Fotogalerie 

Fotogalerie 2023

(foto: Miloš Truhlář i další)

1.9. 2023 ZÁVĚREˇČNÉ SETKÁNÍ  - foto Miloš Truhlář

Celé léto každou středu putovalo Putování za hudbou po zajímavých místech Kutné Hory a nabízelo setkání s muzikou a často i možnost si společně zazpívat. Vytvořila se taková malá komunita lidí, diváků i muzikantů, kteří se zde pravidelně potkávali. Ale vše jednou končí a tak v pátek večer se odehrál v lomu u Čížkovy skály na Dolním Žižkově koncert závěrečný, na kterém se objevila většina z letošních účinkujících navíc dokonce i v závěrečném společném hraní. Možná, že i tam nahoře bylo někomu líto, že to skončí, a na chvilku pokropil přítomné svými dešťovými slzami. Tak snad Gábina Březinová jako organizátorka najde zase dostatek nadšení, sil a podporovatelů i na to příští už páté Putování za hudbou 2024.  

Miloš Truhlář


13.8. 2023 NÁHODNÉ SETKÁNÍ - foto Miloš Truhlář

16.8. 2023 HUDBA Z MARZU - foto Miloš Truhlář

9. 8. 2023 Valchaři

foto Miloš Truhlář

9. 8.  2023 oslavila skupina Valchaři na Putování za hudbou své 1. narozeniny. Vystoupila na molu Haeringova rybníka. Velké poděkování patří Valchařům a Romanovi Haeringovi, že se vystoupení mohlo na tomto místě uskutečnit. Milošovi Truhlářovi díky za zachycení krásné atmosféry. 

Gábina Březinová

2. 8. 2023 Káťa a Páťa ve Vlašském dvoře. 

Tentokrát byl autorem většiny fotek Lukáš Petránek

26.7. 2023 Honza Ingr s překvapením (Pavel Ptáček, Martina Vyskočilová, Soňa Šenková) - fotografie Miloš Truhlář

26.7. se kutnohorské Putování za hudbou vydalo opět na cestu. Od Hrádku doputovalo zase zpět k Barboře, k vyhlídce za kaplí. Krásný prostor přilákal opět hodně lidí. A nejen prostor, pochopitelně i muzika. Hrál písničkář Honza Ingr s podporou houslisty Pavla Ptáčka. A taky jako překvapení hostovaly i dvě zpívající kytaristky, Martina Vyskočilová a Soňa Šenková. A nakonec všichni spolu. Jo, tahle akcička mě baví. Příští týden budu absentovat, jedu do světa. A zrovna když dole v Hutích u víly Vrchlice budou zpívat další dvě krásné mladé víly. Takže vy nepromeškejte a já se budu těšit pak další týden, kdy Valchaři otestují další nové místo na mole Haeringova rybníku na dolním Žižkově. (text -foto Miloš Truhlář)

19.7. 2023 VINC - Petr Havlíček před Hrádkem v Kutné Hoře - fotografie Miloš Truhlář

12.7. 2023 hudební spojení JeToJedno u chrámu sv. Barbory - fotografie Miloš Truhlář

                 Fotogalerie 2022

                          (foto: Miloš Truhlář, Monika Pravdová, Gabriela Březinová a další)

Fotogalerie 2021 

(foto: Miloš Truhlář, Gabriela Březinová a další)