O PUTOVÁNÍ ZA HUDBOU

Vážení přátelé a příznivci malé kulturní akce Putování za Hudbou ,

protože loňský první ročník měl kladný ohlas a splnil podle vašich reakcí to co jsme si přáli pro vás i pro nás, přicházíme i letos s pokračováním těchto svobodných hudebních setkání v přírodě. 

Opět se vydáme do krásných míst za krásnou hudbou a zpěvem a alespoň na chvíli zapomeneme na všechny starosti a negace, které nám do života přináší současná situace. Otevřeme společně bránu, která nás dovede do přírody mezi přátele. Necháme se hýčkat tóny hudby a krásným zpěvem , setkáme se s přáteli a společně si i zazpíváme.

Netušili jsme , že i druhý ročník bude předcházet, taková smutná, temná a prázdná doba osamělosti .

Proto už se moc těšíme, až budeme moc tu nicotu opět porazit a setkáme se opět na krásném místě s úsměvem a písní na rtech.

Na těchto stránkách se dozvíte vždy všechny informace , kdy a kde i v kolik hodin se budou akce konat .

Rádi bychom letos pro Vás připravili i možnost si na místě zakoupit malé občerstvení , aby jste si ho nemuseli nosit sebou a měli to opravdu na pohodu pohodičkovou .

Také máme v plánu s "Putováním za Hudbou" kouknout kousíček za humna a jeden večer odehrát na zřícenině hradu Sion u obce Chlístovice a jeden  na kopci Vysoká ve zřícenině Belvederu . Tyto dvě akce by se ale neodehrávali z časových důvodů ve všední den , ale o víkendu .

Jinak opět termín zůstane jako v loňském roce a budeme se scházet každou prázdninovou středu v 19.30 hodin.

Pokud by někdo z Vás měl chuť si přijít zahrát sám , nebo s kapelou , kamarády a vystoupit v našem programu budeme moc rádi a budete srdečně vítán . Stačí se nám ozvat a domluvit se .

PUTOVÁNÍ ZA HUDBOU / na platformě Webnode - vytvořil Lepor s.r.o. www.lepor.cz 
Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!