O PUTOVÁNÍ ZA HUDBOU

CO JE PUTOVÁNÍ ZA HUDBOU

Putování za hudbou je o muzicírování v přírodě na krásných místech a zákoutích v Kutné Hoře a jejím okolí. Krásu těchto míst umocní stejně hezká a ničím nestrojená hudba rozmanitých stylů. Setkání se konají v průběhu července - září převážně ve středu v podvečer . Místo konání a další informace se dozvíte zde na webu nebo na FB . Těšíme se na Vás

Video ohlédnutí z předchozích ročníků

Vážení a milí příznivci Putování za hudbou,

další ročník prázdninového Putování za hudbou 2023 se připravuje!

Můžete se těšit na naše oblíbené muzikantské stálice, ale i na dvě úplně nové hudební uskupení. Věřte, že je opravdu nač se těšit .

Termíny už máme úplně všechny obsazené a jen doladíme místa na kterých se bude hrát. Zatím Vám prozradím, tedy jen termíny a muzikantské uskupení a místa konání se dozvíte o něco později .

Moc se na Vás i další sérii muzicírování na krásných místech v Kutné Hoře a okolí všichni těšíme . ❤️🎶

Gabriela Březinová

Vážení přátelé a příznivci malé kulturní akce Putování za Hudbou ,

protože  loňský ročník měl kladný ohlas a splnil podle vašich reakcí to co jsme si přáli pro vás i pro nás, přicházíme i letos s pokračováním těchto svobodných hudebních setkání v přírodě. 

Opět se vydáme do krásných míst za krásnou hudbou a zpěvem a alespoň na chvíli zapomeneme na všechny starosti a negace, které nám do života přináší současná situace. Otevřeme společně bránu, která nás dovede do přírody mezi přátele. Necháme se hýčkat tóny hudby a krásným zpěvem , setkáme se s přáteli a společně si i zazpíváme.

Netušili jsme , že i druhý ročník bude předcházet, taková smutná, temná a prázdná doba osamělosti .

Proto už se moc těšíme, až budeme moc tu nicotu opět porazit a setkáme se opět na krásném místě s úsměvem a písní na rtech.

Na těchto stránkách se dozvíte vždy všechny informace , kdy a kde i v kolik hodin se budou akce konat .

Rádi bychom letos pro Vás připravili i možnost si na místě zakoupit malé občerstvení , aby jste si ho nemuseli nosit sebou a měli to opravdu na pohodu pohodičkovou .

Také máme v plánu s "Putováním za Hudbou" kouknout kousíček za humna a jeden večer odehrát na zřícenině hradu Sion u obce Chlístovice a jeden  na kopci Vysoká ve zřícenině Belvederu . Tyto dvě akce by se ale neodehrávali z časových důvodů ve všední den , ale o víkendu .

Jinak opět termín zůstane jako v loňském roce a budeme se scházet každou prázdninovou středu v 19.30 hodin.

Pokud by někdo z Vás měl chuť si přijít zahrát sám , nebo s kapelou , kamarády a vystoupit v našem programu budeme moc rádi a budete srdečně vítán . Stačí se nám ozvat a domluvit se .

OHLASY & ODKAZY NA PUTOVÁNÍ ZA HUDBOU